Відкрите заняття з художньо продуктивної діяльності. Пісочинський ЗДО (ясла-садок) №3 «Теремок».

28 листопада музичний керівник дошкільного закладу Осипець І.В. провела в старшій групі «Чомусики»  відкрите заняття  з художньо продуктивної діяльності «Подорож до музею музичних інструментів». У ході заняття були використані здоров`язбережувальні технології . Дітки познайомились з новими музичними інструментами : трембітою, бандурою, цимбалами. Музичний керівник використала  нетрадиційні методики оздоровлення - дихальну гімнастику, вправи, що допомагають  розвивати  мову дитини, а також  підвищувати   координаційні здібності пальців рук вихованців. Було закріплено знання дітей про українські музичні інструменти.