Спортивні новини громади.

Дата: 28.02.2019 11:31

26 лютого на базі КЗ "Пісочинський ліцей" та КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль" відбулися змагання зонального етапу чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти (Шкільна волейбольна ліга України). На урочистому відкритті змагань була присутня начальник Харківського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Кривенцова Олена Миколаївна, яка відзначила почесними грамотами представників освіти Харківського району - Ольгу Маркову, Павла Токарєва та Олександра Кравченка та привітала учасників змагань.

Змагання проходили в двох вікових категоріях: діти 2002 р.н. та діти 2005 р.н. В змаганнях брали участь представники закладів освіти Пісочинської ОТГ, Мереф’янської ОТГ, Роганської ОТГ, Харківського району та КЗ "Обласна спеціалізована школа інтернат "Обдарованість" Харківської обласної ради".

За підсумками змагань місця розподілились наступним чином:

- Юнаки 2002 р.н:

1 місце - Будянський ліцей;

2 місце - КЗ «ОСШ "Обдарованість»;

3 місце – КЗ «Мереф’янський ліцей»;

4 місце – КЗ «Пісочинський ліцей».

- Юнаки 2005 р.н.:

1 місце – Будянський  ліцей;

2 місце – КЗ «Пісочинський ліцей».

- Дівчата 2002 р.н.:

1 місце -  КЗ "ОСШ "Обдарованість";

2 місце -  Височанська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 2;

3 місце – КЗ «Пісочинський ліцей»;

4 місце – Роганський аграрний ліцей.

- Дівчата 2005 р.н.:

1 місце – Роганський аграрний ліцей;

2 місце – Будянський ліцей;

3 місце – КЗ «Пісочинський ліцей».

Бажаємо всім спортсменам успіхів та перемог, а також  завжди отримувати задоволення від спортивного життя!