Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Відкритий турнір зі спортивного самбо - нові успіхи наших спортсменів!

Дата: 30.10.2019 11:31
Кількість переглядів: 12

27 жовтня в приміщенні комунального закладу «ФОК «Мобіль» відбувся Відкритий турнір зі спортивного самбо серед дітей 2010 року та молодше. Слід зазначити, що для більшості учасників ці змагання стали спортивним дебютом. 30 учасників, серед яких були представники ФОКу та спортсмени с. Деркачі вразили своїх вболівальників майстерністю та надзвичайною волею до перемоги. Особливо хочеться відзначити наших спортсменів Кошарного Кирила та Приходька Матвія, які перемогли в зустрічах найбільш дорослих суперників і вразили всіх своєю силою духа. Порадували шанувальників Косинцев Артур, Пономарьов Юрій та Герасименко Дмитро, які стали переможцями змагань і володарями кубків Чемпіонату. Призерів чемпіонату нагороджено медалями, а всіх учасників змагань – дипломами та солодощами від Пісочинської селищної ради.
Вітаємо юних талановитих самбістів і бажаємо їм завжди відчувати насолоду від перемог, нових цікавих змагань і яскравих досягнень. Дякуємо тренеру секції самбо КЗ «ФОК «Мобіль» Поміляйко Геннадію Віталійовичу за гідне виховання молоді та чудову підготовку спортсменів громади!