Святкуємо четверту річницю з відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу «Мобіль»!

Дата: 27.01.2022 11:06

Саме наприкінці січня у 2018 році в нашій громаді був відкритий сучасний спортивний заклад, який надав молоді та людям похилого віку безліч можливостей для занять спортом. Наразі у відділеннях з волейболу, футболу, тенісу, вільної боротьби, самбо та спортивної акробатики безкоштовно займається близько 600 дітей громади віком від 5 до 18 років.

Мешканці віком 60+ також безкоштовно займаються у групах «Здоров`я» та «Скандинавська ходьба».

Всі прихильники спорту можуть відвідувати тренажерні та спортивні залу комплексу, грати у теніс, футбол і волейбол, займатися фітнесом та контактними видами боротьби.

На базі ФОКу «Мобіль» проводяться Всеукраїнські, обласні та районні змагання з волейболу, бадмінтону та з бальних танців.

Впевнені, що з відкриттям басейну відвідувачів стане ще більше і нашу громаду у майбутньому прославлятимуть спортсмени плавці!

Дякуєму колективу ФОКу "Мобіль" за професіоналізм і розвиток спорту громади!

Вітаємо з річницею! Нових перемог і рекордів!