До 150-річчя Лесі Українки. Березівська ЗОШ

Дата: 12.04.2021 10:59

2021 рік оголошений роком Лесі Українки. Геній поетеси розкрився перед світом насамперед у високохудожньому звучанні національної ідеї, гарячій любові до рідного краю, яка полягала в обороні прав народу до незалежного національного і державного життя. Поетеса вийшла за межі традиційних тем. Її творчість охоплювала широке поле світових мотивів, тому стала вагомим художнім здобутком світової культури.

Шкільний бібліотекар Товста Н.А. та педагог-організатор Нагібіна О.В підготували та розмістили віртуальну виставку. Юні читачі можуть ознайомитися з основними біографічними подіями життя Лесі Українки, віхами її творчості, творчою спадщиною, уривками з листів поетеси, її творів, проглянути цікаві фотографії, відкрити для себе її картини.