Нові досягнення артистів нашої громади. Фестиваль «EUROPEAN KIDS AWARDS».

07 квітня юні танцівники хореографічних колективів «Аquarelly», «Fantazy», «Альянс»  надзвичайно успішно виступили на Європейському міжнародному фестивалі-конкурсі  «EUROPEAN KIDS AWARDS».

1. Хореографічний колектив «Альянс» - творчий керівник Гуцал Анастасія:

- Лауреат І ступеню в категорії «Естрадний сучасний танець», композиція «Малявочка»;

- Лауреат ІІІ ступеню в категорії «Естрадний сучасний танець», композиція «Країна Смурфляндія».

2.  Хореографічний колектив «Аquarelly» КЗ «Пісочинський палац культури та мистецтв» - керівник Бесараб Маргарита:

- Лауреат ІІ ступеню в категорії «Естрадний сучасний танець»,  композиція «Шахмати»;

3. Хореографічний колектив «Fantazy»  КЗ «ЦЮДТ «Імпреза» - керівник Бесараб Маргарита:

- Лауреат ІІ ступеню в категорії «Естрадний сучасний танець»,  композиція «Домовята» .

Нам дуже приємно повідомити, що колективи «Аquarelly»  и «Fantazy» було нагороджено званням «Майбутнє України»!

Вітаємо талановитих улюблених танцівників та їх наставників! Бажаємо завжди відчувати чарівне творче натхнення та задоволення від нових перемог!