За підтримки Юлії Світличної на території громади з'явився новий сучасний спортивний майданчик!

За підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної 18 вересня 2019 року  поруч з будинком в/д Набережний, 11 селища Пісочин на радість всіх дітей Пісочинської селищної об'єднаної територіальної громади з'явився сучасний спортивний майданчик, який встановлено за рахунок субвенції з обласного бюджету в розмірі 200 тис грн.

До послуг дітлахів 6 сучасних багатофункціональних вуличних тренажерів і 1 спортивний комплекс. Всі мешканці мікрорайону «Мобіль» активно захопилися тренуваннями на новому спортивному майданчику. Ми вдячні Юлії Світличній за турботу про фізичний розвиток і здоров'я, спортивне дозвілля і відпочинок маленьких і дорослих пісочинців.