НАВЧАННЯ МОЛОДИХ ЛІДЕРІВ

Дата: 11.05.2019 10:31

З метою формування соціальної активності та громадянської самосвідомості молоді через роботу органів учнівського самоврядування   08 травня 2019 року на базі медіотеки Пісочинського ліцею «Мобіль» проведено засідання лідерів учнівського самоврядування в форматі воркшопу за темою: «Побудова ненасильницького спілкування між однолітками».

Молоді лідери члени Молодіжної Ради територіальної громади Пісочинської селищної ради з Пісочинської ЗОШ, Пісочинського ліцею, Пісочинського ліцею «Мобіль» зустрілися з тренером Вікторією Преображенською, яка  допомогла школярам виражити себе, створити душевний зв’язок з іншими, навчила цінувати почуття і потреби – свої та оточуючих, і давати однин одному якісний зворотній зв’язок.

Обізнані лідери – впевненість і розвиток громади.