Показовий день цивільного захисту. КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль".

Дата: 22.04.2019 10:27

19  квітня  у Комунальному закладі «Пісочинський  ліцей «Мобіль» відбувся показовий день цивільного захисту для закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти Пісочинської ОТГ.

Навчальний день розпочався збором керівного, командного, постійного та учнівського складу й урочистим відкриттям на лінійці. Відбувся огляд спеціалізованих ланок ЦЗ. Протягом дня для учнів були проведені тематичні відкриті уроки. Учні виготовляли власноруч засоби захисту органів дихання. Для 3-х класів АТ «Харківобленерго» провели інтерактивний захід «Давай потоваришуємо з електрикою». Показано відеофільми, презентації. Діти підготували малюнки, стіннівки, плакати. Після евакуації учні 3-5-х класів мали можливість ознайомитися з роботою сучасної техніки, на якій прибули «для ліквідації наслідків пожежі» ДСНС та поліція. Діти мали змогу задати безліч питань, відчули себе у ролі рятувальників.

Для учнів 6-11-х класів у сосновому бору мікрорайону «Мобіль» за сприянням Харківської обласної станції юних туристів, Молодіжної організації «Червоного хреста», вчителів школи був проведений квест «Школа виживання».

День цивільного захисту у ліцеї був чітко спланований, добре організований та пройшов на високому рівні.