Привітання з ювілеєм Мирошник М. О., Почесного громадянина Пісочина, вчителя фізики Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Дата: 31.05.2019 10:16

Вітаємо з ювілеєм Мирошник Майю Олексіївну, Почесного громадянина Пісочина, вчителя фізики Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів!

Мудра, тактовна, інтелектуальна, доброзичлива та надзвичайно порядна, Майя Олексіївна ось вже 46 років дарує учням свої знання, виховуючи в них людяність та щирість, відповідальність і любов до науки!
Шановна, дорога Майє Олексіївно! У цей радісний день прийміть побажання міного здоров’я! Нехай Вас завжди радує та надихає любов і повага оточуючих, злагода та добробут у родині! Бажаємо Вам щасливих, сповнених позитивних вражень днів, професійних успіхів на благо нашої громади й наснаги на нові звершення! Дякуємо за Вашу шляхетну працю!
З ювілеєм!