Змагаються знавці математики

Дата: 11.11.2019 10:08

49 учнів 4, 6-11 класів закладів загальної середньої освіти Пісочинської селищної ради брали участь в ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Серед четвертокласників найбільшу кількість балів із 15 можливих набрав Онацький Давід (учитель Харіна Р.О.), учень КЗ «Пісочинський ліцей».

28 із 28 можливих балів отримав учень 7 класу КЗ «Пісочинської ЗОШ» Ліхолітов Володимир, учитель Мирошник М.О.

На обласному етапі олімпіади Пісочинську ОТГ будуть представляти й учениця 8 класу КЗ «Пісочинський ліцей» Кисіль Катерина (учитель Голуб Т.В.) та учень 11 класу КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»  Остапченко Данило (учитель Вус Н.М.). Бажаємо вам успіхів!

Вітаємо всіх переможців та їх вчителів!

Протоколи розміщено на сайті відділу освіти, культури, молоді та спорту в розділі «Олімпіади».