Творчі успіхи анцювальний  колектив «Drive Dance» Комунального закладу «Березівський будинок культури».

14 квітня танцювальний  колектив «Drive Dance» Комунального закладу «Березівський будинок культури» надзвичайно успішно виступив  на Всеукраїнському  хореографічному фестивалі-конкурсі «МОTОR DANCE FEST», який відбувався у м. Харків.

37 вихованців колективу у номінації “Street Dance Show” продемонстрували свої таланти та майстерність:

- вікова категорія 34 роки: бронзові лауреати  2 ступеня;

- вікова категорія 56 років: золоті  лауреати 2 ступеня;

- вікова категорія 1013 років: золоті  лауреати  3 ступеня.

Представники кожної вікової категорії були нагороджені кубком, дипломом фестивалю, медалями,сертифікатами та солодкими призами.

Вітаємо улюблених танцівників та їх керівника, Ольгу  Олексіївну Сімонову з творчими успіхами! Бажаємо постійного творчого натхнення, нових перемог та насиченого життя!