Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Вітаємо з успіхом юних каратистів громади!

Дата: 18.10.2019 10:04
Кількість переглядів: 35

13 жовтня  в м. Львів відбувся Чемпіонат України з шотокан карате версії SKIF, який став першим етапом відбору на чемпіонат Європи з карате SKIF 2020.

Високий рівень підготовки, спортивний талант і наполегливі тренування юних каратистів нашої громади, вихованців тренера Костянтина Недбайла, принесли блискучі результати:

- Кушнаренко Марія 1 місце серед дівчат 14-15 років;

- Кушнаренко Олександра 2 місце серед 14-15 років.

Також дівчата прийняли участь в розділі командного ката. Разом з Мариною Литвиненко (м. Запоріжжя) вони зайняли перше місце в даній категорії змагання.

В свою чергу наставник молоді Костянтин Недбайло став срібним призером в ката серед чоловіків 20-39 років.

Бажаємо спортсменам і їх тренеру нових досягнень та впевнених перемог, насиченого та успішного життя, втілення всіх планів!