Семінар «Забезпечення наступності змісту дошкільної і початкової освіти».

Дата: 18.10.2019 09:38

17 жовтня 2019 року на базі  Пісочинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Теремок»  відбувся семінар з теми «Забезпечення наступності змісту дошкільної і початкової освіти». В заході взяли участь представники закладів дошкільної освіти громади та  вчителі комунального закладу «Пісочинський ліцей «Мобіль».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Меламед Вікторія Аркадіївна в своєму виступі розкрила модель взаємодії між дошкільною та початковою ланками освіти в сучасному освітньому комплексі в умовах НУШ. Запрошений гість - Алеся Миколаївна Щербак, вихователь-методист закладу дошкільної освіти №294 міста Харкова  поділилася з присутніми сучасними підходами до проведення навчальних занять за програмою «Впевнений старт». Дана програма спрямована на оновлення змісту дошкільної освіти в Україні та сприяє оновленню змісту дошкільної освіти дітей старшого дошкільного віку з концепцію «Нова українська школа».

Слід зазначити творчу атмосферу та плідну співпрацю  учасників семінару.