Новини спортивного життя громади. Всеукраїнські зональні змагання "Шкіряний м'яч".

Дата: 22.05.2019 09:09

21 травня у м. Конотоп команда учнів Комунального закладу "Пісочинський ліцей" з футболу 2008 р.н. під керівництвом Сергія Дитинича, провела матч с командою м. Києва:
Пісочинський ліцей 3:5 гімназія «Троєщина» (Київ).
Попереду у наших спортсменів ще два дні змагань. Ми віримо в успіх наших спортсменів! Підтримуємо команду та зичимо їм яскравих голів і динамічних матчів, перемоги, а також завжди відчувати задоволення від спортивного життя та нових досягнень!
Нагадуємо, що наша команда виступає в змаганнях у 5 групі, в яку входять наступні команди:
1. Сумська обл. – ЗОШ № 5 м. Конотоп;
2. Харківська обл. – ліцей смт Пісочин;
3. Чернігівська обл. – ЗОШ № 35 м. Чернігів;
4. м. Київ – гімназія «Троєщина».
До головного фінального турніру виходять переможці семи груп змагань, а також команда-господар фіналу. Чемпіон «Шкіряного м’яча» України визначиться у місті Кременчук Полтавської області в червні 2019 року.
Слідкуйте за нашими спортивними новинами та вболівайте за наших талановитих спортсменів!