Привітання з ювілеєм Лінниченко Т.А., заступника директора з навчально - виховної роботи КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»

Дата: 09.04.2021 08:56

Вітаємо з ювілеєм Лінниченко Тетяну Анатоліївну, заступника директора з навчально - виховної роботи КЗ «Пісочинський ліцей «Мобіль»!

Шановна Тетяно Анатолїївно! У цей радісний святковий день прийміть наші найщиріші побажання щастя, доброго здоров`я, успіху у всіх Ваших починаннях! Ваш професіоналізм і життєва мудрість, відповідальність та цілеспрямованість викликають глибоку повагу, а доброзичливість, тактовність і щирість захоплюють! Нехай доля буде прихильною до Вас і Ваших близьких! Зичимо завжди відчувати гордість за нові професійні досягнення, задоволення від успішного втілення планів, радість від родинного благополуччя!

З ювілеєм!