Привітання Днем народження Головні С.М., завідувача науково-методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Вітаємо з Днем народження Головню Світлану Миколаївну, завідувача науково-методичного кабінету відділу освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради!

Шановна Світлано Миколаївно! У цей радісний святковий день прийміть наші привітання та побажання здійснення всіх заповітних мрій! Ваша працелюбність та високий професіоналізм захоплюють, а доброзичливість і тактовність дарують оточуючим позитивні емоції. Нехай кожен Ваш день буде сповнений щастя та любові, підтримка колег забезпечує нові професійні звершення, а родинний затишок та добробут завжди будуть джерелом гармонії та насолодження!
З Днем народження!