Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

Вітаємо юних спортсменів громади – представників відділення велосипедного спорту Пісочинської ДЮСШ, їх батьків та тренера І.К. Гримайла з новими досягненнями!

Дата: 17.07.2019 00:37
Кількість переглядів: 10

13 - 14  липня у місті Тростянець Сумської області проходив IV фестиваль «Нескучний велоFest», у якому взяли участь наші спортсмени.  Дитячі та доросли перегони, парні перегони, квест по місту «Кур’єрська доставка» та багато інших видів змагань стали чудовою нагодою для велосипедистів  продемонструвати свої таланти та майстерність.

- Uphill, група 8-12 років: перше місце посів Майданник Вадим; група 50-60 років: перше місце у Гримайла І.К.;

- дитяча велогонка, група 5-7 років: друге місце - Майданник Єгор;

- велокрос, група 8-12 років: на першому місці Майданник Вадим;

- гонка на вибування, група 8-12 років: перше місце - Майданник Вадим;

в групі 17+  на першому місце Гримайло І.К., третє місце у Майданника Олександра;

- сімейна гонка: найкращі - Майданник Вадим і Майданник Олександр;

- індивідуальна гонка: перше місце - Гримайло І. К.

У змаганнях крос-кантрі брали участь досвідчені спортсмени з Харкова, міст Харківської області та міста Суми. Серед них були  велогонщики міжнародного класу, чемпіони України. Нам дуже приємно повідомити, що у віковій категорії 45+  наставник нашої молоді  Ігор Костянтинович став переможцем!

Ми пишаємось талановитими спортсменами громади! Вдячні батькам за належне виховання підростаючого покоління, підтримку та особистий приклад! Бажаємо й надалі підкорювати спортивні вершини та завжди відчувати задоволення від перемог!