Привітання з Днем народження Мирошник М.О., Почесного громадянина Пісочина.

Дата: 31.05.2020 07:03

Вітаємо з Днем народження Мирошник Майю Олексіївну,  Почесного громадянина Пісочина, вчителя фізики вищої категорії, вчителя-методиста Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів!

Дорога Майє Олексіївно! Від щирого серця зичимо Вам завжди відчувати прихильність доли! Безмежно вдячні Вам за прихильність до благородного покликання! Ваш високий професіоналізм, надзвичайна порядність і людяність, доброзичливість та тактовність – взірець для наслідування! Багато поколінь нашої громади з любов`ю згадують Ваші уроки, а також турботу, з якої Ви завжди ставилися до своїх підопічних. Нехай нові професійні звершення сприяють процвітанню нашої громади, злагода та добробут у родині дарує радість, досягнення Ваших учнів наповнюють серце гордістю. Щастя, міцного здоров’я, натхнення на нові плани!

З Днем народження!