17 квітня 2019 року об 11.00 годині в приміщенні Пісочинської селищної ради (зал засідань) за адресою: сел. Пісочин, пров. Транспортний, 2 відбудеться нарада-семінар з працівниками закладів відпочинку – таборів з денним перебуванням при закладах освіти громади з питань функціонування таборів відпочинку влітку 2019 року.

На нараду запрошуються директори  та заступники директорів таборів, кухарі, робітники кухонь, медичні працівники закладів  відпочинку.

По завершенню наради-семінару з працівниками закладів відпочинку – таборів з денним перебуванням буде проведено навчання  санмінімуму.