17 квітня 2019 року відбудеться спільна нарада директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти

17 квітня 2019 року о 10.00 годині в актовій залі Пісочинської селищної ради відбудеться спільна нарада директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

На нараді будуть розглянуті питання:

1.Про організоване закінчення 2018/2019 навчального року, проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання.

2. Про підготовку до організованого закінчення навчального року, проведення свят останнього дзвоника, випускного вечора.

3. Про проведення заходів до Дня Чорнобильської трагедії,  Дня Перемоги, Дня Європи, Дня матері, Міжнародного Дня родини, фестивалю-конкурсу учнівської творчості «#Pisochin talent junior Fest», свята «#Pisochinskiy_Olimp-2019».

4. Аналіз функціонування сайтів  закладів освіти.