Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради

12 червня 2019 року відбудеться спільна нарада директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти, директорів позашкільних закладів освіти, закладів культури і

      12 червня 2019 року о 10.00 годині в бібліотеці КЗ "Пісочинський ліцей "Мобіль" Пісочинської селищної ради" Пісочинської селищної ради відбудеться спільна нарада директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти, директорів позашкільних закладів освіти, закладів культури і спорту

 

На нараді будуть розглянуті питання:

 

1. Про формування перспективної мережі закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної  освіти , закладів культури та спорту на 2019/2020 навчальний рік.                 

2. Про підсумки атестації педпрацівників у 2018/2019 навчальний рік.

3. Про підсумки роботи відділу освіти та закладів освіти з питань безпеки життєдіяльності та попередження дитячого травматизму в 2018/2019 навчальний рік.

4. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у ІІ кварталі 2019 року.

5. Про результати вивчення  дотримання вимог чинного законодавства України щодо організації харчування в дитячих  закладах відпочинку-таборах з денним перебуванням. 

6. Про підходи до формування освітніх програм (навчальних планів) закладів загальної середньої освіти на 2019/2020 навчальний рік.

7. Про підсумки роботи щодо залучення позабюджетних коштів за ІІ квартал 2019 року.

8. Про основні завдання з господарської діяльності щодо підготовки закладів до нового навчального року.

9. Про заходи безпеки під час виконання ремонтних робіт.« повернутися до списку оголошень