Комунальний заклад "Пісочинський палац культури та мистецтв Пісочинської селищної ради".

- Директор закладу: Устінова Наталія Миколаївна.

- Контингент вихованців: 479 осіб.

- Колективи: народний театр-студія «Чудеса в решете», народний естрадний колектив «Шоу-театр «Xcluzity», зразковий вокальний ансамбль «Пісочинські Чарівниці», зразковий  ансамбль бального танцю «ТАНГО», вокальний колектив «Балаганчик»   , дитячий хор «Кластер», хореографічний колектив  «Альянс», хореографічний колектив  «Aquarelly»,  гурток петриківського розпису «Петріківка», гурток дитячої творчості «Светлячки»,  ансамбль народної пісні «Водограй», краєзнавчий гурток, любительське об’єднання «Слобожаночка»,  любительске об’єднання «Страна чудес», любительске об’єднання «Crazy Dance World», дитяча музична школа.

- Контингент творчих керівників: 16 осіб.

КОНТАКТИ:

62416 Харківська область, Харківський район, смт Пісочин