Комунальний заклад "Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради".

- Заклад засновано 27.06.2003 рішенням Харківської районної ради Харківської області. Реорганізовано в комунальний заклад «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради» рішенням Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області XIV сесії VII скликання № 16/14-2018 від 14.12.2018.

- Директор Орлова Тетяна Володимирівна

- Мова навчання українська та російська.

- Навчально-виховний процес здійснюється за профілями: історичний, біолого-хімічний та фізико-математичний .

- Педагогічний колектив нараховує 109 педагогів, з них 99 осіб мають повну вищу освіту, базову вищу – 6, та 4 вчителя – середню спеціальну. Кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» мають 38 осіб, кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» – 30, кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»– 16, кваліфікаційну категорію «спеціаліст» – 25. Звання «Вчитель-методист» мають 19 вчителів, «Старший вчитель» - 10 вчителів.

- Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (536 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій.

- У школі працює 26 гуртків: 10 художньо-естетичних, 2 військово-патріотичних та 14 предметних. Крім цього учні відвідують спортивні секції (футбол, волейбол, баскетбол, теніс) Пісочинської ДЮСШ, які працюють на базі закладу. Усього гуртковою роботою охоплено 87% від усієї кількості учнів.

КОНТАКТИ:

- 62416 Харківська область, Харківський район, смт. Пісочин, вул. Клубна, 5.

- Тел. (057) 742-72-96;

- Факс (057) 742-72-69.