Комунальний заклад «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради».

- Заклад засновано   рішенням XVI сесії VII скликання Харківської районної ради від 30.05.2017р. «Про створення Пісочинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня «Мобіль» Харківської районної ради Харківської області». Реорганізовано в комунальний заклад «Пісочинський ліцей «Мобіль» Пісочинської селищної ради»  рішенням Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області XIV сесії VII скликання № 16/14-2018 від 14.12.2018.

- Директор: Волобуєва Галина Миколаївна.

- Будівництво школи в мікрорайоні "Мобіль" розпочалося наприкінці 2015 року. Це перша школа, яку звели "з нуля" в Харківській області за останні 12 років. Школа триповерхова.

- Заклад побудовано за найсучаснішими технологіями та обладнана за останнім словом техніки. Школа енергоефективна. Окрім утеплення, тут унікальна система опалення встановлено примусову вентиляцію, яку за потребою може бути включено на провітрювання, а за потребою до 40 % тепла може надаватися через вентканали до будь-яких навчальних приміщень, у тому числі великих. Кожен світильник у школі – світлодіодний. Встановлено відеокамери, сигнал з яких виведено на пульт охорони. Камери у кабінетах початкової школи та рекреаціях працюють у режимі онлайн. Школа має свою серверну, і всі комп’ютери вже поєднано в локальну мережу. У кожному кабінеті є мультимедійний проектор. Кожен вчитель має персональний комп’ютер. Обладнано два комп’ютерні класи, два лінгафонні кабінети, встановлено інтерактивні дошки. Проектори та екрани встановлено в актовій залі та бібліотеці. У бібліотеці є зона відпочинку для дітей — інтелект-зона, встановлено шахові стіл. В школі є пандус, ліфт, який дозволяє дітям пересуватися з 1 по 3 поверх, безперешкодний доступ до всіх приміщень. Для дітей обладнано кімнату психологічного розвантаження, спеціальний туалет, навчальний кабінет має спеціально пристосовані парти.

- Графік прийому директора:

понеділок,   14:00-17:00

четвер,         14:00-17:00

- Мова навчання: українська

- Профілі навчання: універсальний

- Кількість учнів: 891

КОНТАКТИ:

- 62418 Харківська область, Харківський район, смт Пісочин, вул. Технологічна, 4а

- E-mail: pisochin-mobil@ukr.net

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ЗАКЛАДУ