Комунальний заклад «Пісочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради».

- Заклад засновано в 1878 році.  Реорганізовано в комунальний заклад «Пісочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради» рішенням Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області XIV сесії VII скликання № 7/14-2018 від 14.12.2018.

- Директор школи: Сасіна Оксана Олександрівна. Заклад очолює з 2011 року.

- У школі навчаються 258 учня, з них:

учнів 1-4-х класів - 124, 5-9-х класів – 113, 10-11-х класів – 21. Випускників 9-х класів - 19 учня, з них претендентів на отримання "свідоцтва з відзнакою" - 1 учениця. Випускників 11-х класів – 11 учнів.

- Мова навчання:  українська.

-  Навчально-виховний процес здійснюється за двома профілями: українська філологія 10 клас (10 учнів), історичний профіль 11 клас (11 учнів).

- Педагогічний колектив нараховує 25 педагога, з них 22 - мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають - 8, І кваліфікаційну категорію - 6, ІІ кваліфікаційну категорію - 2, категорію «спеціаліст» - 8.Звання "вчитель-методист" мають 4 вчителі, "старший вчитель"- 4.

- Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % (124 учня) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (9 учнів). За рахунок батьківської плати 30 учнів ГПД.

- У школі працюють гуртки: вокальний ансамбль , хореографічний гурток сучасних танців, гурток бальних танців, театральний гурток «Фантазери», "Сувенір".

- До послуг учнів – 15 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас ( 5 ПК), 23 ноутбуки, спортивна зала, спортивний майданчик, стадіон для міні-футболу, їдальня. Бібліотечний фонд налічує 14864 примірників художньої та навчальної літератури.

- В минулому навчальному році учні школи посіли 25 призових місць (І,ІІ, ІІІ)- в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з історії, технологій, астрономії, економіки, правознавства, інформатики, математики, англійської мови, хімії та фізики. Учні школи беруть активну участь у районних заходах: фестивалі дружин юних пожежних, юних інспекторів дорожнього руху , огляді-конкурсі художньої самодіяльності «Дивограй» (7 призових місць) 4 місце у районі, інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?». Учні-переможці та вчителі, які підготували призерів від Пісочинського селищного голови отримали грошові сертифікати.

КОНТАКТИ:

- Харківська область, Харківський район, сел.Пісочин, вул.1 Травня, 5