Комунальний заклад «Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради».

- Заклад засновано в 1947 році. Реорганізовано в комунальний заклад «Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пісочинської селищної ради»  рішенням Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області XIV сесії VII скликання № 9/14-2018 від 14.12.2018.

- Директор школи  Штода Віра Михайлівна. Заклад очолює з 31.08.2010 року.

- Всього учнів – 91, з них:

1-4 класи — 32 учнів, 5-9 класи — 54 учнів, 10 клас — 5 учнів. Випускників 9 класу — 3 учня.

- Мова навчання: українська.

- Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем.

- Педагогічний колектив нараховує 19 педагогів, всі 19 мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 2 педагога, І кваліфікаційну категорію – 6, ІІ кваліфікаційну категорію – 4, категорію „спеціаліст” – 7.

- Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено учнів початкових класів (35 учнів). За рахунок батьківської плати харчується 8 учнів (гаряче харчування) і 48 учнів (буфетна продукція).

- В школі працюють 6 гуртків: історико-краєзнавчий (від ОблСЮТур), валеологічний (від ХОПДЮТ), прикладного мистецтва (ХРЦДЮТ),танцювальний (ХРЦДЮТ), а також шкільні гуртки "Стежинка" та "Математичні обрії". Гуртковою роботою охоплено 99% учнів навчального закладу.

- До послуг учнів 10 класних кімнат, комп’ютерний клас (5 ПК), кімната для спортивно-оздоровчих занять, спортивний та футбольний майданчики, актова зала, їдальня. Бібліотечний фонд налічує 5148 примірників художньої та навчальної літератури.

КОНТАКТИ:

- Харківська область,  Харківський район, смт  Березівка, Свято-Іллінська, 1