Інформація для батьків

1. Система електронної реєстрації на вступ до закладів дошкільної освіти (ЗДО).

Інструкція електронного запису дітей до ЗДО Пісочинської селищної ради☜☚☜

✅  Для подання електронної  заявки необхідно заповнити форму та  вказати наступну інформацію:

• Ім'я дитини;
  • Дату народження дитини;
  • Рік, з якого  дитина відвідуватиме ЗДО;
  • Серію та номер свідоцтва про народження дитини;
  • Номер ЗДО, відповідно до території обслуговування;
  • Контактні дані батьків (ПІБ, номер телефону та електронну пошту).

⛔ Електронний запис здійснюється безкоштовно!

Номер черги присвоюється системою автоматично і залежить від дати подачі заявки. Нумерацію система оновлює щотижня.

Модератор електронної системи реєстрації до закладів дошкільної освіти Пісочинської ОТГ, має обмежений перелік  функціоналу та не несе відповідальність за:

• збій системи;
  • помилки системи;
  • неправильно оформлені заявки;
  • присвоєння номеру черги.

2. Зарахування та відрахування дитини

✅  Зарахування здійснюється на підставі наступних документів:

1. заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  2. копії документа, що посвідчує особу одного з батьків, усиновлювачів, опікунів чи інших осіб, визначених законом, а також підтверджує місце їх реєстрації;
  3. свідоцтва про народження;
  4. медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;
  5. довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;
  6. копії документів, що посвідчують право на пільгу (за наявності).

Зарахування дітей до закладів дошкільної освіти відбувається, згідно з вимогами чинного законодавства України та врахуванням інтересів об’єднаної громади, в наступній черговості:

Зарахування до закладів дошкільної освіти відбувається наступним

чином:

- в першу чергу зараховуються діти першочергової категорії,

- в другу чергу зараховуються діти загальної категорії,

- в останню чергу, у разі наявності вільних місць, зараховуються діти позачергової категорії з розрахунку не більше 10% дітей пільгової категорії у кожній віковій групі.

Першочерговим правом на отримання місця у закладі дошкільної освіти користуються:

- діти сироти;

- діти позбавлені батьківського піклування;

- діти з особливими освітніми потребами;

- діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.

При першочерговому зарахуванні, кількість місць для такого зарахування не може перевищувати 10% від загальної кількості зарахованих дітей в одну вікову групу.

До загальної категорії відносяться діти, які не мають права на позачергове чи першочергове зарахування.

Позачерговим правом на отримання місця у закладі дошкільної освіти, за умови наявності вільного місця, користуються:

- діти, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- діти військовослужбовців Національної гвардії України;

- діти військовослужбовців;

- діти, громадян, які є працівниками соціальної сфери (ЗЗСО, ЗДО, закладів культури та спорту, лікарень та інших комунальних підприємств), які задовольняють потреби населення Пісочинської селищної ради;

- діти учасників АТО.

При позачерговому зарахуванні, кількість місць для такого зарахування не може перевищувати 10% від загальної кількості дітей у кожній віковій групі.

Діти, які не були забезпечені місцем в закладі дошкільної освіти мають право бути зарахованими в порядку черговості протягом року у разі вибуття (відрахування) дітей, що були зараховані раніше.

Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти може здійснюватись:

- за бажанням батьків або усиновлювачів, опікунів чи інших осіб, визначених законом;

- по закінченню отримання дошкільної освіти та вступу дитини до школи;

- на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитинищо виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти;

- у разі несплати без поважних причин батьками або усиновлювачами, опікунами чи іншими особами, визначеними законом плати за харчування дитини протягом двох місяців;

- у разі відсутності дитини без поважних причин більше двох місяців, окрім наступних випадків:

хвороба, карантин, санаторне лікування, на час відпустки батьків або усиновлювачів, опікунів чи інших осіб, визначених законом, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Керівник закладу дошкільної освіти зобов'язаний письмово повідомити батьків або усиновлювачів, опікунів чи інших осіб, визначених законом про відрахування дитини із зазначенням причин не менш, як за 10 (десять) календарних днів.

3. Харчування дітей у закладах дошкільної освіти (ЗДО)

4. Закріплення території обслуговування

Рішення ІІІ сесії VIIІ скликання від 04.02.2021 року №26/3-2021 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної освіти Пісочинської селищної ради"